До 31 травня 2023 року триває реєстрація на ЄВІ та/або ЄФВВ  для вступників на магістратуру. Приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розповіла, як відбувається процес реєстрації й з чого почати вступнику.

Алгоритм дій вступників для реєстрації на ЄВІ та/або ЄФВВ.

1. На електронну адресу приймальної комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в період з 8 до 31 травня 2023 року, вступник має надіслати сканкопії (фотокопії) таких документів:

• заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (БЛАНК ЗАЯВИ-АНКЕТИ) додається, його слід роздрукувати, розбірливо заповнити, підписати, відсканувати/сфотографувати);

• документ, що посвідчує особу (ID- картка перша та друга сторінка документа);

• облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків — в такому разі фото чи сканкопію відмітки про відмову від облікової картки платника податків);

• документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) для осіб, які завершили навчання в минулих роках;

• фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (розмір фото 3*4 у форматі jpg або png);

• медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ та/або ЄФВВ).

2. У темі листа вступник обов’язково зазначає «Реєстрація на ЄВІ та/або ЄФВВ», а також прізвище та ініціали. У тексті листа обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та яку іноземну мову бажаєте складати (наприклад: англійська мова).

3. Приймальна комісія перевіряє правильність заповнення заяви та відповідність надісланих документів, здійснює реєстрацію, формує екзаменаційний листок. Скановану копію екзаменаційного листка приймальна комісія надсилає вступнику на електронну адресу, вказану в анкеті (бажано, щоб така адреса збігалася з адресою, з якої був надісланий лист до приймальної комісії). Вступник має перевірити внесені дані та, в разі виявлення помилок, звернутися в приймальну комісію (впродовж доби) для їх виправлення.

4. Оформлений екзаменаційний листок видається вступнику особисто або надсилається поштою (якщо вступником зазначено про таку необхідність в анкеті) коштом вступника. Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену в анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, вступник має звернутися до приймальної комісії, для отримання повторно роздрукованого екзаменаційного аркуша.

5. У разі втрати екзаменаційного листка вступник може отримати його дублікат. Для цього йому потрібно звернутися до приймальної комісії. Також, вступник може внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації. Для перереєстрації вступнику необхідно звернутися до приймальної комісії, а також надати раніше виданий екзаменаційний листок, що анулюється. Якщо у процесі перереєстрації вступник бажає змінити персональні дані — він має надати документ(и), що підтверджують зміну персональних даних.

6. Якщо вступник з певних причин не зможе взяти участі у вступному(их) випробуванні(ях), він повинен не пізніше ніж за три тижні до проведення основної сесії відповідного вступного випробування надіслати до Київського регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий екзаменаційний листок і заяву про відмову в реєстрації.

7. З програмами для підготовки до ЄВІ та ЄФВВ на 2023 р. можна ознайомитися за вказаним посиланням.

8. Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. В даному кабінеті буде розміщено адресу та час проходження ЄВІ та ЄФВВ. В 2023 р.

Також, повідомляємо, що ЄВІ — це єдиний вступний іспит який міститиме:

• 30 завдань з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська на вибір вступника);

• 33 завдання з тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК).

ЄФВВ — це єдине фахове вступне випробування, яке складається для вступу на спеціальності.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

ЄФВВ який необхідно складати

051 Економіка

предметний тест з економіки та міжнародної економіки

052 Політологія

предметний тест з політології та міжнародних відносин

053 Психологія

предметний тест з психології та соціології

054 Соціологія

предметний тест з психології та соціології

061 Журналістика

один з предметних тестів на вибір вступника

071 Облік і оподаткування

предметний тест з обліку та фінансів

072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

предметний тест з обліку та фінансів

073 Менеджмент

предметний тест з управління та адміністрування

075 Маркетинг

предметний тест з управління та адміністрування

076 Підприємництво та торгівля

предметний тест з управління та адміністрування

081 Право

предметний тест з права та міжнародного права

281 Публічне управління та адміністрування

один з предметних тестів на вибір вступника

291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

предметний тест з політології та міжнародних відносин

292 Міжнародні економічні відносини

предметний тест з економіки та міжнародної економіки

293 Міжнародне право

предметний тест з права та міжнародного права

 

Номери консультативних телефонів приймальної комісії:

067 830 96 12, 063 803 29 71.

Приймальна комісія