Круглий стіл провели зі студентами-психологами кафедри військової підготовки 18 грудня. Подія відбулася за участю професорсько-викладацького складу кафедри психології діяльності в особливих умовах Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

З питань організації науково-психологічних досліджень в екстремальних умовах діяльності виступили: генерал-майор служби цивільного захисту, кандидат психологічних наук, професор Микола Кришталь, начальник кафедри психології діяльності в особливих умовах, кандидат психологічних наук, доцент, підполковник служби цивільного захисту Микола Фомич та доцент цієї ж кафедри, кандидат психологічних наук, підполковник служби цивільного захисту Людмила Мохнар.

Крім питань організації науково-психологічних досліджень, проведення психологічного відбору та психологічної підготовки особового складу підрозділів, було розглянуто питання реабілітації бійців підрозділів і цивільного населення після надзвичайних ситуацій.

Кафедра військової підготовки університету та кафедра психології діяльності в особливих умовах домовились про подальшу співпрацю.

Кафедра військової підготовки