Студенти та випускники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримуватимуть стипендії міської ради та міського голови.

Такі заохочення та стимулювання до успішних виступів у національних та міжнародних змаганнях провідним черкаським спортсменам та тренерам запроваджені відповідно до міської «Програми розвитку фізичної культури та спорту у м. Черкаси на 2017—2021 роки».

Про це йдеться на сайті Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Так, в цьому році спеціально створена комісія на чолі з заступницею міського голови Анастасією Чубіною сформувала перелік спортсменів, які отримуватимуть грошове заохочення. Загалом, в 2024 році стипендію будуть отримувати 55 спортсменів та 12 тренерів:

Провідні спортсмени та їхні тренери (розмір стипендії 2,5 мінімальної заробітної плати): Щербатюк Роман (тренер Зубов Юрій), Ткаченко Іван (тренер Патрус Дмитро), Чорнобривець Анна (тренер Зубов Юрій), Комович Анастасія (тренер Римар Володимир), Лугеря Олександр (тренер Гречуха Сергій), Савчук Андрій (тренер Тутик Сергій), Боярченко Вікторія (тренер Литвиненко Олександр), Нечипоренко Аліна, Воробйов Микита.

Перспективні спортсмени (розмір стипендії 1,2 мінімальної заробітної плати): Піднебесний Валерій, Махно Кароліна, Мальована Марина, Нечитайло Єлизавета, Довгаль Тетяна, Каракай Олександр, Закутній Станіслав, Культенко Валерія, Погребець Данило, Миронюк Аліна, Новаковський Віталій, Батуєв Степан, Нечипоренко Денис, Зубкова Єлизавета-Софія.

Спортсмени з інвалідністю (розмір стипендії 1,2 мінімальної заробітної плати): Доненко Іван, Котик Дарія.

«Своїми досягненнями наші спортсмени вчергове показують, що вони дійсно — найкращі. Тож така підтримка та допомога з боку міської влади є цілком заслуженою. Переконана це буде гарний стимул для подальших звершень», — відзначила Анастасія Сергіївна.

Нагадаємо, що з 2017 року у Черкасах успішно діє «Програма розвитку фізичної культури та спорту на 2017—2021 роки», яка передбачає виплату стипендій спортсменам, їхнім тренерам та спортсменам з інвалідністю. Також, за ініціативи заступниці міського голови Анастасії Чубіної в 2021 році цю програму було дофінансовано та кількість стипендій збільшилась.

Джерело: Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради