У навчально-науковому інституті економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького призначено виконувача обов’язків директора.

Ним став доктор економічних наук, професор Микола Руденко.

Директор інституту Євген Кирилюк тимчасово увільнений від виконання обов’язків у зв’язку з тим, що підписав контракт зі Збройними Силами України. Третього лютого він став військовослужбовцем. Микола Руденко призначений очільником інституту з 7 лютого.

У ННІ економіки і права Микола Вікторович працює з 1 липня 2023 року професором кафедри економіки підприємства, обліку і аудиту.

На цю посаду він перейшов з Черкаського відділення Львівського національного університету ім. І. Франка, де був завідувачем кафедри управління, інформаційних технологій та права. До цього мав досвід роботи на кафедрі менеджменту та інформаційних технологій у Черкаському інституті Університету банківської справи. Був заступником декана в Університеті банківської справи НБУ.

Бажаємо успіхів Миколі Руденку! Допомагаємо ЗСУ!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького