Третій Президент України, голова Наглядової ради ЧНУ Віктор Ющенко вітає колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зі сторіччям заснування.

«…Впродовж ста років Черкаський університет пройшов велику еволюцію, стрімко модернізувавшись завдяки зусиллям керівництва університету, професорів, викладачів, науковців, студентів, аспірантів.

Ви робите велику, подвижницьку працю, адже вона — не лише для розбудови університету, вона – для прийдешніх поколінь українців, тому вона важлива для всієї України! Щиро вдячний кожному з вас за те, що залишаєтеся вірними справі розвитку української освіти й науки; за те, що вашими трудами нові й нові покоління українців стають більш розумними, більш підготовленими до сучасного життя і просто кращими. Саме так ми творимо гідне майбутнє для нашої країни», — пише Віктор Андрійович.

Читайте повний текст вітання: