Студентки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поповнили перелік його здобутків, отримавши перемогу в VI Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Про це йдеться у Наказі Міністерства освіти і науки України «Про нагородження  переможців VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».

Другокурсниця ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Фатіма Рахімова отримала диплом конкурсу ІІ ступеня серед студентів негуманітарного профілю ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Серед студентів гуманітарного профілю диплом ІІІ ступеня отримала четвертокурсниця ННІ української філології та соціальних комунікацій Крістіна Усова.

Щиро вітаємо дівчат та їхніх наукових керівників — Наталію ПетрівнуРуденко і Людмилу Володимирівну Шитик!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького