Як проходили місцеві вибори на Черкащині — в ефірі «UA:Черкаси» проаналізувала викладачка кафедри державної служби, публічного адміністрування та політології ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, експертка Центру аналітичних досліджень «Прагма» Олександра Дем’яненко.

Кандидатка політичних наук наголосила, що цьогоріч за 100 днів до голосування було повністю змінено виборче законодавство України. Формат проведення виборів передбачав партизацію громад. За словами експертки, партії в Україні не мають на сьогодні чіткої розгалуженої структури. Тому їхня стратегія була спрямована на те, щоб набрати кандидатів у депутати і подолати 5-відсотковий бар’єр та сформувати депутатський корпус у місцевих радах.

Для цього застосовувалися як традиційні методи ведення кампанії, так і новітні. Основний «удар» виборці отримали через соцмережі, що зумовлено і їх значною популярністю, і пандемією.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у відео: