Доцент кафедри хімії та наноматеріалознавства Гліб Баришніков отримав грант Шведської Науково-дослідної Ради (Swedish Research Council (Vetenskapsrådet)) в розмірі 4,3 мільйона шведських крон для роботи в шведських науково-дослідних установах.

Як розповідає завідувач кафедри хімії та наноматеріалознавства професор Борис Мінаєв, грант VSR отримати непросто, тим більше іноземцеві. Це перший випадок за останні чотири роки в Департаменті теоретичної хімії і біології Королівської технічної школи в Стокгольмі (Швеція), де Гліб Баришніков проходить стажування.

Борис Пилипович пишається своїм учнем і бажає успішно виконати завдання гранту.

— Науковці нашого університету — це люди, котрі своєю інтелектуальною творчою діяльністю гідно примножують здобутки університету. Завдяки їм Черкаський національний упевнено тримає пальму першості та є флагманом університетської освіти й науки на Черкащині, — говорить в.о ректора ЧНУ Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького