У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького провели «Шевченківський урок від ректорату ЧНУ».

Це пізнавальний відеопроєкт, у якому розкрито цікаві сторони життя і творчості Тараса Григоровича. Крім того, лунають уривки улюблених поезій його авторства у виконанні членів ректорату ЧНУ.

Над проєктом працювали проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк, начальниця відділу інформації та зв’язків із громадськістю Сніжана Лисенко, фахівець відділу Руслан Крижанівський.

209 років від дня народження Тараса Шевченка, 164 роки з дня його смерті, а творчість його актуальна. Шукаймо ж у ній відповіді на болючі питання сьогодення. Вірмо в його пророчі слова та слідуймо його заповітам, бо маємо спільну з ним ціль — квітучу незалежну Україну.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького