З-поміж десяти молодих науковців Черкащини, які отримуватимуть обласні стипендії, і викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Про це йдеться у спільному розпорядженні Черкаської обласної військової адміністрації та обласної ради, повідомляють кореспонденти видання «Дзвін».

Разом із призначенням стипендії вченим присвоєно звання «Лауреат обласної премії молодим науковцям Черкащини». Усі кандидатури були попередньо обрані членами профільної комісії.

Обласну стипендію призначено Олександру Панченку, аспіранту кафедри хімії та наноматеріалознавства, молодшому науковому співробітнику науково-дослідної частини Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, та Інні Розломій, кандидатці технічних наук, старшій викладачці кафедри інформаційних технологій.

Джерело: «Дзвін»