Другокурсниця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Вероніку Гладун отримала Гран-прі у Міжнародному двотуровому художньому конкурсі «Акварель», що проходив на початку грудня у Харкові.

Вероніка опановує у ЧНУ спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Її конкурсна робота у номінації «Образотворче мистецтво» категорії «Натюрморт» називається «Ехо Осені».

Робота виконана під керівництвом члена Спілки художників України, викладачки кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Олесі Кравчук.

Вероніка — обдарована багатьма талантами дівчина. У свої 18 років вона неодноразово ставала чемпіонкою України в міжнародних конкурсах, фестивалях, брала участь та зайняла призове місце у відбірному конкурсі до Чемпіонату Європи з бальних і спортивних танців. Попри юний вік, викладала в спортивно-бальному клубі «Стиль». Отримала високе визнання з хореографії від викладачів та ректора Київського національного інституту культури та мистецтва ім. Поплавського. 4 роки займалася вокалом. Брала участь у 2 Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Осінні барви» у місті Яремче.

Навчаючись в ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, Вероніка здобула нові перемоги: стала «Другою віцеміс університету», представляючи свій інститут. Неодноразово перемагала у Всеукраїнських конкурсах з образотворчого мистецтва. Картина студентки пройшла відбір до щорічної виставки «Дня Художника», яку організовувала і проводила Творча спілка Черкаської обласної організації національної спілки художників. Її роботи експонувалися в Черкаському обласному художньому музеї.

Університетська родина щиро бажає Вероніці успіху і натхнення!

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва