Державна митна служба України та Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького співпрацюватимуть на підставі меморандуму.

Відповідний документ підписали в.о.голови Державної митної служби Сергій Звягінцев та ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Деталі співпраці ректор обговорив з начальником Черкаської митниці Дмитром Дорофієм на зустрічі у ЧНУ. До обговорення долучилися директор ННІ економіки і права Євгеній Кирилюк, завідувачка кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Аліни Прощаликіної.

Як поінформував Дмитро Дорофій, керівництво  ДМС України зацікавлене у підготовці студентів за освітньо-професійною програмою «Митна справа та міжнародна логістика» (спеціальність 292 «Міжнародні економічні відносини»). Програма була нещодавно ліцензована кафедрою економіки та міжнародних економічних відносин ЧНУ.
Фахівці Черкаської митниці взяли участь у обговоренні освітньо-професійної програми та запропонували дисципліни, спрямовані на поглиблення професійної орієнтації здобувачів вищої освіти.

У подальшому співпраця буде спрямована на практичну підготовку студентів до роботи в апараті Державної митної служби та в її територіальних органах, проходження студентами виробничої та переддипломної практики, реалізацію дуальної форми навчання, стажування науково-педагогічних працівників університету в органах Держмитслужби, організацію спільних наукових та освітніх заходів.

 

ННІ економіки і права

Фото:  Денис Коваль, студент 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій