У межах підписаної Угоди між Урядом України та Урядом Латвії у сфері освіти, науки, молоді та спорту Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує українським студентам, аспірантам та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі в літніх школах у 2021/2022 навчальному році.

Стипендії для бакалаврських та магістерських досліджень призначаються на один навчальний рік — часовий період до 10 місяців; для аспірантів — до 11 місяців; для науковців — до 5 місяців.

Стипендія

Сума латвійської державної стипендії становить:

• для навчання студентів (бакалавра та магістра) - 500 EUR на місяць;
  • для навчання аспірантів - 670 EUR на місяць;
  • для науковців - 300 євро/міс. на проживання + 30 євро/день добові;
  • для участі у літній школі - 711 EUR на особу на час літньої школи.

Латвійська стипендія не може призначатися одночасно з іншими стипендіями.

Проживання

В обмеженій кількості приймаючий заклад вищої освіти надає стипендіатам місце в студентському гуртожитку чи пансіонаті. Запити на проживання в міжнародних студентських гуртожитках потрібно подавати за місяць до того, як прибути до відповідного закладу вищої освіти.

Дедлайн: 1 квітня 2021 року.

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ