Ким бути, у який університет вступити, де цікавіше — ці та інші запитання ставили колись абітурієнти, а нині успішні й реалізовані студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Усі відповіді відтепер зібрані у проєкті відеоінтерв’ю «Давай вчитися разом», де студенти кожного інституту та факультету ЧНУ розповідають про своє життя. Сподіваємося, що ці розмови стануть у пригоді вступникам і допоможуть визначитися їм із майбутньою професією.

Як відомо, директори та декани ЧНУ вже розповіли про всі можливості їхніх інститутів та факультетів у проєкті «Кава з директором».

Настав час показати університет очима студентів. Період першої вступної кампанії, навчальний процес, професійна і творча реалізація, найяскравіший спогад, поради абітурієнтам — усе це з перших уст «очевидців»!

Сьогодні розмовляємо зі студентом спеціальності «Середня освіта (фізика)» ННІ інформаційних та освітніх технологій Русланом Пархоменком. Він поєднав у собі любов до точних наук та творчості. Окрім навчання, хлопець активно бере участь у студентському житті. Так, Руслан — ведучий більшості святкових заходів ЧНУ, а також — заступник голови профкому у справах студентів. 

Відеоінтерв’ю: 

Розмова з директором ННІ інформаційних та освітніх технологій Юрієм Ляшенком:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького