Ким бути, у який університет вступити, де цікавіше — ці та інші запитання ставили колись абітурієнти, а нині успішні й реалізовані студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Усі відповіді відтепер зібрані у проєкті відеоінтерв’ю «Давай вчитися разом», де студенти кожного інституту та факультету ЧНУ розповідають про своє життя. Сподіваємося, що ці розмови стануть у пригоді вступникам і допоможуть визначитися їм із майбутньою професією.

Як відомо, директори та декани ЧНУ вже розповіли про всі можливості їхніх інститутів та факультетів у проєкті «Кава з директором».

Настав час показати університет очима студентів. Період першої вступної кампанії, навчальний процес, професійна і творча реалізація, найяскравіший спогад, поради абітурієнтам — усе це з перших уст «очевидців»!

Сьогодні розмовляємо зі студенткою спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ННІ економіки і права Мар'яною Кусякою. Вона — не тільки успішна в навчанні здобувачка освіти, яка з першого курсу показала свої лідерські якості, а й активістка, колишня голова студентської ради свого ННІ та голова студради ЧНУ.

Відеоінтерв’ю: 

 

Розмова з директором ННІ економіки і права Василем Андрусяком:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького