Стартує новий творчий проєкт «Суботні мистецькі вечори "Student’s art autumn"». Основна ідея — об’єднання талановитої молоді закладів освіти задля популяризації національно-патріотичної ідеї, можливість прояву емоцій і переживань в часи війни через багатогранні напрямки мистецтва та підтримка української армії.

Програма розрахована на 4 суботи осені 2023:

23.09.2023 Вечір естрадно-патріотичної пісні «Голос життя»

30.09.2023 Вечір авторської творчості «Я тут». «Я Україна»

07.10.2023 Вечір інструментальної музики «Мелодії перемоги»

13.10.2023 Вечір акустичної cover музики «Пісня — душа»

До участі у заходах запрошуються солісти, гурти, колективи, автори та виконавці власних творів, поети та художники закладів освіти та культури міста — усі, хто готовий дарувати свою творчість задля перемоги та ЗСУ.

Заявити про бажання долучитись до програм проєкту можна, зв’язавшись із представниками організаційного комітету:

Анна Прокопчук — 0634277365 (telegram/viber)

Яна Боровик — 0934338621 (telegram/viber)

Анастасія Шостя — voices_vocal.studio (instagram)

Місце проведення: Університетська площа (бульвар Шевченка, 81)

Початок заходів: 17:00

Детальна інформація щодо кожного творчого вечора буде публікуватися на сайті університету та соціальних мережах за тиждень до заходу!