Форум органів виконавчої влади та місцевого самоврядування «Ініціативна громада — шлях до успішного економічного та соціального розвитку» відбувся у Звенигородській районній державній адміністрації третього серпня.

У заході брали участь голова Звенигородської районної державної адміністрації Юрій Піковський, народний депутат України Сергій Нагорняк, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віктор Гусак, заступник голови Звенигородської районної ради Ярослав Попко, заступник директора Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Даниленко, директорка установи «Черкаська агенція регіонального розвитку» Любов Ропало, а також — голови та представники територіальних громад Звенигородського району.

До участі у Форумі були запрошені представники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: перший проректор Василь Мойсієнко, директорка Звенигородського освітнього центру Надія Глийова.

У своєму виступі на Форумі Василь Мойсієнко зупинився на важливих аспектах співпраці ЧНУ ім. Б. Хмельницького з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Звенигородського району. Зокрема, перший проректор розповів про основні напрямки діяльності Звенигородського освітнього центру ЧНУ; поінформував про послуги з підвищення кваліфікації, що може надавати університет для державних службовців районних державних адміністрацій, голів, депутатів рад територіальних громад, посадових осіб місцевого самоврядування за програмами, які пройшли конкурсний відбір Національного агентства України з питань державної служби; окреслив форми стажування, підвищення кваліфікації та перепідготовки педагогічних працівників, організації кадрового резерву керівників закладів загальної середньої освіти, їх заступників за освітньою магістерською програмою «Управління закладом освіти» зі спеціальності 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування»; акцентував на проведенні Центром аналітичних досліджень «Прагма» комплексних досліджень соціальних структур, інститутів, соціально-економічних явищ, процесів і створенні соціокарт тощо.

Василь Мойсієнко, перший проректор ЧНУ