У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні та захисників Дебальцевського плацдарму.

Делегація у складі ректора Олександра Черевка, проректорів, директорів інститутів, деканів факультетів, студентів приєдналася до жалобних заходів, що проходили в Черкасах. Разом із керівництвом області й міста вони поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України».

— Університетська громада пам’ятає подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні, — зазначив Олександр Черевко. — Ці події сколихнули український народ і назавжди увійшли в його історію. Тоді вся Україна піднялася в єдиному пориві. І ті, хто стояв на Майдані, і ті, хто виходив на вулиці в рідних містах, і ті, хто допомагав їм морально, матеріально. Нині ми розповідаємо про це молоді, аби виховувати нові покоління патріотів рідного краю.

Заходи з ушанування продовжилися і в навчальних корпусах університету. Зокрема, облаштовано інсталяцію на знак пошани й у пам’ять про Героїв Небесної Сотні.  Крім тематичної експозиції, в інститутах та на факультетах відбулися кураторські години з очевидцями та учасниками подій.

Увечері шанувальники театрального мистецтва запрошуються на виставу «Сад Гетсиманський», приурочену до Дня Героїв Небесної Сотні, у Черкаському міському Будинку культури ім. І. Кулика.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

— Ці події —  це частина історії державотворення, яку ми могли спостерігати власними очима. Тому для нас, молоді, важливе вшанування пам'яті захисників, серед яких були і черкасці, — переконаний голова студради ННІ української філології та соціальних комунікацій Володимир Піддубний.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького