Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького злагоджено і самовіддано працює на нашу спільну перемогу.

Сьогодні ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко разом із головою профспілкового комітету університету Ігорем Погрібним передали Анжеліці Слюсаренко рюкзаки й медикаменти для медичної служби Територіальної оборони Черкас.

Підтримали працівників університету, які працюють, не покладаючи рук: плетуть маскувальні сітки, забезпечують роботу кухні та інше.

— До цих робіт долучаються й наші студенти. Багато наших пішли до лав територіальної оборони та Збройних Сил України. Все це додає настрою і формує наш переможний український дух! Слава вам! Слава Збройним Силам та Територіальній обороні! Слава Україні! — сказав Олександр Володимирович.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького