Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького традиційно долучиться до всеукраїнської патріотичної акції — напише радіодиктант національної єдності

Щороку ця подія, приурочена до Дня української писемності та мови, об’єднує тисячі українців з усього світу. Текст традиційно звучатиме на хвилях першого каналу Суспільного радіо UA: Українське радіо, його читатиме Олександр Авраменко.

Цього року правила радіодиктанту національної єдності зазнають змін.

Перевірити правильність написання диктанту можна буде вже за 15 хвилин після прочитання — текст оприлюднять на сайтах суспільного мовника: UA: Українське радіо та UA: Cуспільне мовлення.

Одразу після завершення диктанту всі охочі зможуть надіслати свої роботи електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., щоб узяти участь у конкурсі на найкращу роботу. Це потрібно зробити протягом 15 хвилин із моменту закінчення акції — тобто до оприлюднення тексту радіодиктанту.

Додатково відбудеться конкурс на найкращий твір. Тему твору оголосять на початку ефіру, об 11:00. Його, разом із текстом радіодиктанту, потрібно буде надіслати до 10 листопада на адресу: Київ, 01001, вул. Хрещатик, буд. 26, UA: Українське радіо або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Твір». Десять найкращих творів відзначать призами.

Нагадаємо, минулого року до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності долучилося майже 33 000 учасників, а 311 людей написали його без жодної помилки — це стало рекордом за весь час існування радіодиктанту.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького