Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького святкує сторіччя. Сто років — це ціла епоха, наповнена історичними подіями. І заклад вищої освіти завжди у вирі цих подій. Водночас історія ЧНУ — це історія кожного студента, викладача, усіх, хто тут викладав, працював, навчався.

Запрошуємо долучитися до ювілейного флешмобу. Онови аватарку у фейсбуці нашою корпоративною рамкою «ЧНУ — 100 років». Пиши привітання, свої спогади, слова вдячності, цікаві пости у соцмережах, вказуючи хештеги: #ЧНУ100років, #спільнотаЧНУ, #мійЧНУ, #явипускникЧНУ, #япрацюювЧНУ, #ястудентЧНУ, #явикладачЧНУ тощо.

Сторіччя ЧНУ — це лише перший крок, ще один привід об’єднати всіх, хто починав свої життєві та професійні досягнення з його стін, хто пам’ятає і цінує свої студентські роки.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького