bgb

Перший проректор Черкаського національного університету Василь Мойсієнко та директор ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Тимофій Десятов разом з представниками департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та директорами шкіл обговорили перспективи та основні аспекти співпраці між Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького та закладами загальної середньої освіти.

Завдяки співпраці з директорами восьми закладів загальної середньої освіти розпочато проведення лабораторних занять із фахових методик на базі початкових класів. До їх проведення долучилися 28 студентів 3-го курсу кафедри початкової освіти, які в цьому навчальному році продовжать практичну підготовку. У планах надалі тісно співпрацювати з закладами освіти щодо набуття практичних навичок студентами ЧНУ.

Дана ініціатива реалізовується у межах меморандуму про співпрацю між ЧНУ ім. Б. Хмельницького та Черкаською міською радою.

— Щодо удосконалення процесу стажування слушними є пропозиції вчителів шкіл залучати й студентів тих спеціальностей, потреба в яких є в цих навчальних закладах. Це дозволить студентам пройти адаптаційний період, а їхнім педагогам наставникам прийняти рішення щодо подальших перспектив працевлаштування, — зазначив Василь Миколайович.

Сьогодні підписано ще низку угод з директорами шкіл міста. Це Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17, Черкаська спеціалізована школа I-III ст. № 27 ім. М. К. Путейка, Черкаська спеціалізована школа № 33 імені Василя Симоненка, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 та Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».