Сьогодні у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького стартували випуски бакалаврів 2019 року. Майже 1000 студентів 25, 26 та 27 червня отримають дипломи про вищу освіту.

Чотири роки навчання в Черкаському національному для студентів стали періодом розвитку, професійного та особистісного зростання. Понад 7000 навчальних годин, 2 тисячі іспитів, заліків, 2 сотні курсових робіт і практик — такий освітній доробок студентів, а сьогодні вже бакалаврів.

Черкаський національний університет запрошує випускників, їхніх батьків, рідних і друзів на урочистості. На них чекає святкова концертна програма та урочисте вручення дипломів. Родзинкою цьогорічного святкування стане фотозона з червоною доріжкою, де кожен відчує себе зіркою.

Нагадуємо, що з графіком проведення випускних можна ознайомитися ТУТ.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького чекає на вас!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького