Колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вшанував пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність країни.

29 серпня, у жалобний день за всіма полеглими за волю України проректори, керівники інститутів та факультетів, викладачі й студенти поклали квіти до стели зі світлинами загиблих в АТО та спільно помолилися за упокій їхніх душ.

Сьогодні в університеті навчаються 7 студентів, які втратили батьків у зоні ООС (АТО). Серед тих, хто віддав своє життя за цілісність і суверенітет України, є й випускники навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я ЧНУ Сергій Епіфанов та В’ячеслав Гага. Символічно, що перед меморіальною стелою викладачі університету зустрілися з батьками В’ячеслава Гаги. Разом вони згадали його студентські роки. Батько військового показав альбом пам’яті свого сина.

— Черкаський національний університет постійно піклується про учасників АТО та членів їхніх родин. Особлива увага тим студентам, які втратили батьків у зоні бойових дій.
Пам’ятаємо й наших випускників, які загинули. Викладачі, друзі бережуть пам’ять про них, бувають на могилах та спілкуються з рідними. Ці люди назавжди увійшли в історію свого університету, — говорить ректор Олександр Черевко.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького