Цьогоріч Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького вперше долучився до стипендіальної програми «Майбутнє туристичної галузі» — поки єдиного в Україні благодійного проекту, який уже вшосте організовується, проводиться та повністю фінансується провідним туристським підприємством «Travel Professional Group» (TPG).

Мета цієї програми — активізувати науково-дослідницьку роботу студентів у сфері туризму, залучити їх до практичних розробок стосовно розвитку туристської галузі, допомогти молодим, амбітним і талановитим молодим людям знайти гідне місце своїм інтелектуальним і професійним здібностям у різних сферах бізнесу, передусім — у туризмі.

На базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 13 квітня 2018 р. відбувся фінал стипендіального конкурсу «Майбутнє туристичної галузі» з TPG, де конкурсною комісією, яку очолювала директор із продажів TPG Бойко Олена Валеріївна та до складу якої входила доцент кафедри туризму і готельно-ресторанної справи, кандидат географічних наук, доцент Новикова Валерія Іванівна. Із представлених 15 робіт було визначено переможців-стипендіатів.

Лауреатом цього конкурсу став студент 3 курсу спеціальності «Туризм» Черкаського національного Станіслав Царукян, який представляв свою науково-дослідницьку роботу «Інфраструктура гірськолижних курортів (на прикладі Польщі)», підготовлену під керівництвом доцента кафедри туризму і готельно-ресторанної справи, кандидата географічних наук Валерії Новикової.

Навчально-науковий інститут економіки і права