bgb

Науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали проводять «Українсько-польські зустрічі», які вже 17 років поспіль у Яремчі проводить Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Відділ дослідження Східної Європи Варшавського університету.

На цьому поважному форумі крім науковців беруть участь чинні політики, колишні президенти й міністри, посли та консули обох країн. Уже втретє ЧНУ представляють представники ННІ міжнародних відносин, історії та філософії доктор історичних наук професор Євген Сінкевич та докторка історичних наук, професорка Ольга Морозова.

Досвідом співпраці з польськими колегами торік ділився на форумі й проректор з наукової роботи Олександр Спрягайло.

Цьогоріч окрім колишніх послів Республіки Польща в Україні на зустрічах були присутні ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін. Завдяки відеозв'язку цікаву дискусію з учасниками провів Президент РП Александр Квашнєвський. Такі зустрічі сприяють новим міжнародним проєктам, міжособистісним контактам, реальним академічним обмінам між науковцями двох країн.

ННІ міжнародних відносин, історії і філософії