Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького готується прийняти  випускників  шкіл Черкащини на зовнішнє незалежне оцінювання.

5 травня тестуванням із української мови і літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.

Для забезпечення роботи пункту зовнішнього незалежного оцінювання, облаштованого на базі ЧНУ ім. Б. Хмельницького, ректор Олександр Черевко доручив провести ряд заходів.

5 травня рекомендовано не проводити заняття в навчальному корпусі № 3 університету з 9 до 16 години. При необхідності навчальний процес відбуватиметься в інших корпусах університету.

Слід зазначити, що близько 50 викладачів Черкаського національного братимуть участь у роботі пункту складання ЗНО.

Іспити  складатимуть 400-500 учнів шкіл Черкащини. Більшості з них зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, історії України та математики зарахується одночасно як державна підсумкова атестація.

Ректор Черкаського національного Олександр Черевко зазначає:

— Колектив Черкаського національного бажає усім випускникам успішно скласти тести ЗНО. Запрошуємо талановиту та розумну молодь до лав наших студентів.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького