Напередодні Міжнародного дня театру студенти-педагоги Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відвідали виставу «Ласкаво просимо» в Черкаському академічному театрі ляльок.

Чудова гра акторів, захопливий сюжет, художні прийоми, характери дійових осіб створили нереалістичну атмосферу та сприяли глибшому розумінню  задуму автора п’єси й режисера вистави. Відсутність чітких меж між теперішнім та минулим часом, повернення тих, хто покинув світ живих, роздуми, інтриги героїв двох світів тримало в тонусі увагу глядачів упродовж вистави.

Дякуємо театру за яскраву виставу, отримані позитивні емоції, обговорення з акторами дійства та особливостей роботи над виставою після її показу.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва