У День вишиванки у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбудеться мистецьке дійство.

Фабрика музичного мистецтва «Voices» представить благодійний творчий вечір «Наш перший рік: з Україною і для України».

Під час концерту можна буде почути найкращі музичні композиції від вокалістів «Voices», які вже стали улюбленими виконавцями не тільки в університеті, а й за його межами. Учасники гурту також готують кілька яскравих прем’єр. Тому запрошуємо 18 травня долучитися до благодійного заходу, початок о 16.00 год, чекаємо в актовій залі університету НК № 3.

У вас є також унікальна можливість зробити професійне фото у вашій улюбленій вишиванці. Упродовж вечора діятиме фотостудія, де за годину до початку концерту та після за донат на ЗСУ можна отримати якісну світлину.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького