Благодійний марафон за ініціативи студентської ради в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького продовжується. Уже стало традицією напередодні свят проводити низку благадійних акцій.

Щороку перед Різдвом учасники студради відправляють солодкі подарунки учням Лисичанської ЗОШ № 24 імені Богдана Хмельницького, із якою університет має партнерські стосунки.

Також нагадуємо, що в кожному навчально-науковому інституті та гуртожитку організовано збір коштів для допомоги пацієнтам дитячого відділення комунального закладу «‎Черкаський обласний онкологічний диспансер» Черкаської обласної ради. Навіть ваші дрібні кошти для когось є великою допомогою! Шукайте скриньки в представників студрад своїх інститутів, факультетів та гуртожитків.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького