Нещодавно у місті Вальядолід, де зараз навчаються 10 студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за програмою Еразмус + відбувся 21 фестиваль культур емігрантів.

Студентка 3 курсу ННІ іноземних мов Амєлія Хренова представляла на фестивалі Україну.

— Я співала пісню Івасюка «Я піду в далекі гори». Для мене і усіх українців тут ця пісня символізує Україну. Дуже важливо зберігати українську ідентичність, нести нашу культуру у світ. Українська діаспора в нашому місті активно волонтерить, і щомісяця відправляє допомогу на фронт. Люди живуть тут понад 15 років, а все одно — про Україну і за Україну в усьому. Наші люди — всюди. Було також цікаво послухати інші культури, радісно бачити, що кожному є що розказати й усіх готові слухати, — розповіла студентка.

ННІ іноземних мов