Американський журналіст Деніел Джеймс Сміт (Розбург, Орегона) зняв сюжет про відвідини Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького під час його поїздки до Черкас.

Зустріч організована у межах проєкту «Голос. Україна. Ротарі» (спільний проєкт Ротарі клубів США та України). Мета проєкту — посилити увагу американців до українського питання.

У коментарі до свого відео, розміщеного на сайті проєкту, журналіст написав:

— Ми вивішуємо українські прапори і підтримуємо цих героїв, але якщо ви хочете дослідити серце і душу українців, прочитайте поезію Шевченка. Одним із найбільших героїв України є не президент і не генерал, а поет Тарас Григорович Шевченко. Ми завітали 10 березня до університету в Черкаси на свято, тут вірші, музика і думки від студентів.

Деніел приїхав в Україну з метою збору «живих» історій про життя українців під час війни. Працює тут як журналіст. У Черкаському національному він поспілкувався зі студентами кафедри журналістики, реклами та PR-технологій та записав їхні історії.

Детальніше пропонуємо вам переглянути у відео: