Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, заступник голови профкому у справах студентів Руслан Пархоменко відвідав тренінг для профспілкових молодих інфлюенсерів «Активна молодь — сильна профспілка».

Триденна подія відбувалася в Чернігові.

Взяти участь у тренінгу Руслана спонукала можливість дізнатися більше про «профспілкову комунікацію».

За словами студента, найбільше відміток у блокноті він зробив про блок мотивації профспілкового членства:

— Під час занотовування інформації часто подумки проговорювалося «Еврика!». Серйозно, одна справа перевіряти десятки варіантів на практиці, а зовсім інша — практикуватися, орієнтуючися на опорні точки після таких тренінгів, — зазначив Руслан Пархоменко на своїй сторінці у фейсбуці.

Також на тренінгу говорили про VUCA-світ, інсайтом стали інструменти, що допомагають адаптуватися і зосереджуватися на необхідному в сьогоденні.

Студент вдячний «організаторам (до речі, не тільки за тренінг, а й за крутий мерч), учасникам і вже рідному профспілковому комітету Черкаського національного».

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького