Варшавський університет менеджменту «Сollegium humanum» (Республіка Польща, м. Варшава) запрошує абітурієнтів на навчання до бакалаврату або магістратури без ЗНО/ЄВІ.

Здобувати освіту можна за такими спеціальностями:

Бакалаврат

• Психологія
  • Право
  • Педагогіка

Зарахування відбувається на основі свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, диплома про вищу освіту (для вступу в магістратуру) за результатами співбесіди з фаху.

Абітурієнти мають подати такі документи:

1. Дві ксерокопії паспорта;
  2. Дві ксерокопії ідентифікаційного номеру платників податків;
  3. Дві нотаріально завірені копії документа про освіту з додатком до свідоцтва чи диплома;
  4. Шість кольорових фотографій 3х4 см;
  5. Копія військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці;
  6. Дві ксерокопії закордонного паспорта.

Документи приймаються та надається додаткова інформація консультативною групою Полонійного центру Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за адресою:  бульв. Шевченка, 81, Черкаси, Україна, 18031; тел.: +38(063)146-02-14.

Довідково. Інформація про Варшавський університет менеджменту за покликанням.

Перелік польських закладів вищої освіти, які отримали право на проведення освітньої діяльності за кордоном.