Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилася до благодійної акції «Монетки дітям».

Організатор — благодійний фонд «Таблеточки» спільно з Національним банком України.

Акція полягає у благодійному зборі монет номіналом у 25 копійок для допомоги онкохворим дітям.

Спільними зусиллями працівники та студенти університету зібрали 1580 монет номіналом у 25 копійок.

За словами учасників акції, монети номіналом у 25 копійок більшість людей зберігали вдома або вже збиралися викинути, а тепер є чудова нагода допомогти врятувати чиєсь життя завдяки цим монеткам.

— Насправді, коштів зібрано небагато, але ми впевнені, що кожна така монета — це крок назустріч здоровому дитинству для сотень дітей. Ми не зупиняємося на досягнутому та продовжуємо ініціювати благодійні акції для допомоги онкохворим діткам, — зазначила заступник голови студентської ради ЧНУ Дар'я Загребельна.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького