Триває 713-й день повномасштабної стадії  російсько-української війни. Кожен із цих днів оплачений життями і здоров’ям наших захисників. І нерідко техніка, спорядження рятують їх в екстремальних ситуаціях бойових дій.

Тому практично щодня з’являються все нові запити від військових. Спільнота Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького прагне оперативно реагувати на такі запити. Саме для цього започаткували чергову акцію «24 гривні на перемогу», приурочену до 24 лютого.

Кожна гривня важлива. Усе зібране спрямовується на підтримку військових — наших працівників, випускників, студентів та їхніх рідних.

44 тисячі гривень на автомобіль перерахували 6 лютого випускникові Олегу Коваленку, який служить у ЗСУ разом зі своїм сином.

На черзі — запит однієї з військових частин на придбання двох приладів РЕБ «Купол». Необхідно зібрати 80 тисяч гривень.

Не пошкодуйте 24 гривні, вони збережуть життя тих, хто стримує окупантів!

Гроші можна перерахувати на благодійний рахунок університету

5375411209139653

або за посиланням:

Можна також передати студрадам підрозділів університету.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького