Перший заступник Міністра юстиції Олена Сукманова розповіла студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького правду та міфи про державну службу.

— Цьогоріч ми підписали Меморандум про співпрацю між Черкаським національним університетом та Міністерством юстиції України, — зазначив, представляючи гостю, перший проректор університету Василь Мойсієнко. — Саме відповідно до цього Меморандуму сьогодні Олена Валеріївна зустрічається з майбутніми юристами та науковцями навчально-наукового інституту економіки і права.

Олена Сукманова привітала студентів з їхнім днем. Вона поділилася власним професійним досвідом — адже їй довелося керувати власною юридичною компанією, працювати в банківській сфері, а останні півтора року — на державній службі, обіймаючи посади заступника, першого заступника Міністра юстиції.

— Якби кілька років тому мене запитали, чи хотіла б я працювати на державній службі, я відповіла б «ні». Але зараз ні про що не жалкую, — зізналася вона студентам.

Олена Сукманова розповіла про переваги й недоліки державної служби. Свого часу її здивував ритм, у якому працює колектив Міністерства юстиції, і те, наскільки всі зорієнтовані на результат. За словами Олени Валеріївни, молодше покоління працівників Міністерства відіграє велику роль у його роботі. Нині створені окремі директорати, де працюють молоді кадри.

Розмову свою перший заступник Міністра побудувала у формі запитань-відповідей. Вона почула від студентів про їхні очікування від професії і про якості, які потрібні для досягнення поставленої мети. Водночас розповіла, якими їх хочуть бачити роботодавці та з якими проблемами їм доведеться зіткнутися на шляху професійного становлення.

– При виборі місця роботи треба враховувати свій хист до того чи іншого виду діяльності, — ділилася вона практичними порадами

Посадовець також провела тренінг щодо навичок командного спілкування. Студенти виконували завдання в групі з начальником Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Олександром Свіренюком та фахівцями цього управління.

View the embedded image gallery online at:

Владислава Громенко, студентка 4-Ж ННІ української філології та соціальних комунікацій