22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни. У цей символічний день представники Студентської ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилися до загальноміських заходів та вшанували пам’ять загиблих.








