bgb

ЧЕРКАСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Порядок денний:

1. Про план роботи університету на 2015-2016 навчальний рік.

Доповідає ректор, професор Черевко О. В.

2. Про підсумки вступної кампанії 2015 року і завдання з планування, організації та забезпечення прийому на  2016 рік.

Доповідають: перший проректор, професор Мойсієнко В. М., проректор з освітньо-виховної роботи   та міжнародних зв’язків, професор Запорожець Т. В.

3. Про результати підсумкового контролю за II семестр 2014-2015 навчального року.

Доповідає начальник відділу навчально-методичної роботи, доцент Гаврилюк М. Н.

4. Про обрання за конкурсом на посади науково-педагогічних працівників структурних підрозділів університету.

Доповідає начальник відділу кадрової та організаційно-правової роботи, доцент Гук Б. М.

5. Про присвоєння вчених звань.

Інформує вчений секретар, доцент Андрусяк Н. О.

6. Про затвердження тем дисертаційних робіт.

Інформує проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор Корновенко С. В.

7. Про рекомендацію до друку наукових і навчально-методичних праць.

8. Різне.

Матеріали до засідання на інтранет-сайті університету за адресою www.cnu