bgb
 
 
 

ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ (ВОС-021000)

«БОЙОВЕ ЗАСТОСУВАННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ З’ЄДНАНЬ, ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН І ПІДРОЗДІЛІВ»

       Армія 一 це втілення національної гідності народу. Міць Збройних Сил надає країні ваги на міжнародному рівні. Сухопутні війська України становлять 54%. Збройних Сил України.

       Сучасні Сухопутні війська України 一це міцний моноліт механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, аеромобільних військ, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин та установ, технічного й тилового забезпечення. До складу Сухопутних військ входять також військово-навчальні і медичні заклади, система військових комісаріатів, мережа центрів та установ культури, просвіти і дозвілля.

      Механізовані війська (підрозділи) складають основу Сухопутних військ України. Маючи високу бойову самостійність та універсальність виконують завдання в різних умовах місцевості та за будь-якої погоди, на головних або другорядних напрямках, у першому або другому ешелоні, у складі резерву щодо захоплення та утримання важливих районів, рубежів і об’єктів, відбиття ударів противника, прориву оборони противника, розгрому його військ, діють у складі морських та повітряних десантів.

       Механізований взвод є тактичним підрозділом і організаційно входить до механізованої роти, бойові дії веде у складі роти. До складу механізованого взводу входять управління взводу та три механізовані відділення. Всього у взводі налічується 28 осіб.

       Управління механізованими підрозділами полягає в цілеспрямованій роботі командира взводу щодо підтримання бойової готовності взводу, підготовки його до бою і керівництва ним під час виконання поставлених завдань.

       Командир взводу несе повну одноособову відповідальність за бойову готовність, підготовку взводу, озброєння і техніки до бою та успішне виконання бойового завдання в установлені терміни, а також за виховання, військову дисципліну та морально-психологічний стан особового складу, за збереження і стан озброєння, боєприпасів, техніки та майна взводу, за підтримання внутрішнього порядку у взводі.Він підпорядковується командирові роти і є прямим начальником усього особового складу взводу.

       У бою командир взводу зобов’язаний стежити за ходом бою, вести розвідку противника, своєчасно ставити завдання підлеглим, уміло використовувати всі вогневі засоби, а також знати результати вогневого ураження противника.

       Порядок роботи командира взводу залежить від конкретної обстановки, одержаного завдання, наявності часу тощо.