bgb

Кафедра клітинної біології та методики викладання біологічних дисциплін Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошує на гостьову лекцію від PhD Рогана Гранта (Northwestern University, США).

Захід відбудеться у межах Днів науки в ЧНУ.  Зустріч є фінальним засіданням клубу «Наука єднає!» цього навчального року.

Доктор Грант — талановитий молодий вчений, котрий працює на посаді postdoc у біомедичній лабораторії Northwestern University (Чикаго, США), має публікації у рейтингових журналах, що входять до баз WoS та Scopus, є призером міжнародних наукових проєктів. Він розповість про свій кар’єрний шлях та дослідження у галузі біомедицини. Переклад забезпечить випускниця ОПП «Лабораторний аналіз» Юліана Соколенко. Долучайтеся, буде цікаво!

Зустріч відбудеться 23-го травня, о 18:00 за київським часом в zoom за посиланням  (ідентифікатор конференції – 983 910 8347, код доступу – 2021)