bgb
 
 
 

З нагоди відзначення свого 75-річчя Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) проводить XXIII Літературний конкурс імені Марусі Бек на тему «Об'єднані любов'ю до України — для її перемоги та відновлення» для молодих українок у діаспорі та в Україні.

Партнер заходу — Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка». Спонсор — Союз Українок Америки.

Конкурс названий іменем Марусі Бек (1908-2005) — успішної американки українського походження, юристки, докторки права, журналістки, державної й політичної діячки в США, активної громадської діячки в українській діаспорі, меценатки, першої жінки в Раді Детройта і на посаді мера Детройта. За невтомні зусилля в привертанні уваги міжнародної спільноти до становища українського та інших народів, вимушених жити в умовах тоталітарного комуністичного режиму в Радянському Союзі, Марусю Бек справедливо називали «борцем за свободу».

До Конкурсу допускаються молоді українки з діаспори та України.

Вікові категорії: І — 14—17 років; II — 18 — 25 років.

Обсяг робіт: 14 —17 років — до 1000 слів;18 — 25 років — до 2000 слів.

Вимоги до робіт:

Конкурсні роботи мають бути оригінальними, виконані особисто авторкою; написані українською мовою, підписані псевдонімом, мають включати перелік використаних першоджерел; повинні бути надруковані шрифтом TIMES NEW ROMAN текстового редактора WORD, розміром — 14, інтервалом — 1,5. Окремим файлом слід подати коротку довідку про себе: фото, прізвище, ім’я, вік, країну проживання, домашню адресу, електронну адресу, номер телефону.

Прийом робіт: початок: 1 грудня 2023 року, закінчення прийому робіт: 31 травня 2024 року.

Роботи надсилати на електронну адресу: koncursmЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.