bgb

19 лютого в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького у корпусі №1, 326 ауд.об 11:20 годині розпочнеться тренінг від провідних спеціалістів із роботи з даними проекту StopFake.org, які навчать як журналісти можуть збирати, перевіряти та використовувати інформацію, а також розумно споживати контент, що подається у ЗМІ.

У часи відкритого коду та потужних API, журналістика знову зазнає змін.  Здається, зовсім недавно найбільшим трендом був Веб 2.0 та соціальні медіа, журналісти вчилися працювати із постами з Живого Журналу та Вікіпедії, робити новини дня веб у конвергентних чи суто онлайн ньюзрумах. Але часи змінюються — великі масиви даних стають все більш доступними, а інструменти обробки цих даних — на відстані трьох кліків.

Під час тренінгу ви дізнаєтесь:

• що таке big data, та як світові медіа використовують дані у розробці матеріалів щодня?
  • Що таке журналістика даних, і як навички роботи із даними можуть змінити ваше уявлення про повноцінний журналістський матеріал?

(Спікер — РОМАН КОЛГУШЕВ)

• з чого варто починати розслідування?
  • як треба шукати перевірену інформацію?
  • як відрізнити фейкове (брехливе) фото або відео від справжнього?
  • як ефективно використовувати інтернет-сервіси в своєму розслідуванні?

(Спікер — Михайло Кольцов)

Михайло Кольцов

Роман Колгушев

• викладач Могилянської Школи Журналістики, адміністратор сайту Stopfake.org - проекту, який бореться з неправдивою інформацією про події в Україні
  • викладач Могилянської Школи Журналістики, Голова з цифрових інновацій у ньюзрумі Kyiv Post

До участі у заході запрошуються студенти, викладачі, журналісти, усі охочі!

Цей захід відбувається за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Вхід вільний!