bgb

Між Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького та Поморським університетом в Слупську діє угода про співпрацю, за якою здійснюється студентський обмін.

Поморський університет у Слупську оголошує набір студентів на семестрове стажування у другому семестрі 2023—2024 навчального року.

Інститути Поморського університету у Слупську, відкриті для участі в програмі семестрового обміну:

- Інститут менеджменту;

- Інститут права та адміністрації;

- Інститут педагогіки;

- Інститут точних і технічних наук;

- Інститут історії;

- Інститут філології, кафедра сучасних мов;

- Інститут філології, кафедра польської філології;

- Інститут філології, кафедра англійської філології;

- Інститут біології;

- Інститут безпеки та соціології.

Сторона, що приймає, бере на себе тільки витрати за навчання та частково покриває витрати за проживання (студенти платять 150 польських злотих на місяць за гуртожиток).

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студенткою Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Зверніть увагу на обмеження для виїзду за кордон в умовах воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти польською або англійською мовою (для філологічних спеціальностей) не нижче рівня В1;

– мати відповідний рівень успішності;

– мати закордонний паспорт.

Для участі у семестровому обміні необхідно до 29.11.2023 надати список охочих студентів у Відділ міжнародних зв’язків у письмовому та електронному форматі за наступною формою:

1. Прізвище та ім’я кандидата за закордонним паспортом та номер закордонного паспорта.

2. Дата народження у форматі день – місяць – рік.

3. ННІ/факультет, спеціальність, на яких навчається студент.

4. Освітній ступінь, що здобувається (бакалавр/магістр).

5. Курс, на якому навчається студент.

6. Вибраний напрямок навчання в Поморському університеті відповідно до пропозиції.

7. Знання іноземних мов (мова та рівень).

8. Номер телефону, електронна адреса учасника.

Наголошуємо, що реєстрація відібраних учасників відбуватиметься через електронну реєстраційну форму Поморського університету. Кожен із відібраних студентів має пройти реєстрацію в системі до 27 грудня 2023 року:

— зареєструватися та заповнити в електронному вигляді на порталі мобільності Поморському університеті аплікаційну форму (Registration of the semester exchange — summer semester 2023/24) та вибрати факультет і спеціальність навчання. При реєстрації додати якісне фото на білому фоні, яке надалі буде відображене на студентському квитку. Після внесення особистих даних в анкету, потрібно скористатись функцією «drukuj formularz» в закладці Dane kandydata. В залежності від обраного інституту та спеціальності — аплікаційну форму потрібно видрукувати й підписати її у координатора академічної мобільності від ННІ/факультету ЧНУ та координатора від Відділу міжнародних зв’язків університету та поставити печатку;

— після заповнення аплікаційної форми необхідно також видрукувати договір про навчання з переліком курсів у Поморському університеті (Learning Agreement), який має бути підписаний студентом, координатором академічної мобільності від ННІ/факультету та координатором від Відділу міжнародних зв’язків ЧНУ (перелік курсів студентам необхідно узгодити з дирекцією/деканатом для подальшого часткового або повного перезарахування вибраних дисциплін).

Перелік курсів для складання індивідуального плану навчання в Поморському університеті в Слупську:

доступ та посилання для каталогу курсів Katalog przedmiotów Lato 2023/2024 – Dysk Google
Відбір студентів здійснюється виключно стороною, що приймає.

Інформація про Поморський університет у Слупську.

Детальну інформацію можна отримати у відділі міжнародних зв’язків ЧНУ, 227 ауд., н.к. №1.