bgb

Маєш цікаву ідею та хочеш її монетизувати, мрієш про успішний стартап і власний бізнес, цікавишся інноваціями?

Запрошуємо до «Стартап-школи» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

22 лютого 2024 року о 14:30 год у конференц-залі навчального корпусу № 1 (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81) відбудеться презентація «Стартап школи ЧНУ».

Для кого: студентська рада, студенти, аспіранти, науковці, викладачі, всі, хто має власну ідею або свої розробки для стартап-проєктів.

Мета заходу — донести інформацію про програму школи та її зміст, про те, як участь у програмі надасть можливість створити стартап та знайти інвестора, а також про умови конкурсного відбору учасників.

Під час презентації ви дізнаєтеся про можливості розвитку власних проєктів, комерціалізації наукових досліджень, проведення консультацій з бізнес-планування, маркетингу, фінансування та інших аспектів підприємництва.

Детальна інформація за тел. : 093 119 08 63 (viber, telegram)