bgb

Шановні студенти!

Оголошено конкурсний відбір на міжнародне тримісячне стажування в Університеті ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Польща)!

Участь у програмі академічної мобільності дає змогу ознайомитися з особливостями європейської освіти за обраним напрямом підготовки, здобути додаткові знання в суміжних галузях, набути професійного досвіду.

У другому семестрі 2023—2024 навчального року стажування можливе з таких спеціальностей: «Журналістика», «Філологія» (німецька, польська мови), «Філософія», «Історія», «Економіка», «Облік і оподаткування», «Публічне управління та адміністрування», «Хімія», «Фізика», «Інформатика», «Математика», «Образотворче мистецтво».

Студентам, які бажають взяти участь у конкурсі, до 5 грудня 2023 року необхідно звернутися до координаторів/дирекцій своїх навчально-наукових підрозділів, написати заяву та заповнити таблицю з особистими даними.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі міжнародних зв'язків (НК № 1, ауд. 227).