bgb

До новорічних свят та в межах «Національного тижня читання» студенти-видавці буккросинг-клубу «Freebook» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького організовують акцію «Книжковий таємний Санта».

Організатори, студенти 4-ВБ курсу та старша викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Людмила Солодка, мають на меті не тільки поширювати серед студентської молоді культуру читання, а й зібрати благодійні кошти, які потім будуть спрямовані на потреби військових.

Буккросери запрошують усіх охочих долучитися до обміну книжковими подарунками.

Для того, щоб узяти участь, потрібно до 10 грудня заповнити анкету за посиланням.

Безпосередній обмін книжковими подарунками відбудеться під час святкового заходу 21 грудня, та про це трішки згодом.

З додатковими запитаннями звертайтеся до організаторів на сторінці буккросинг-клубу «Freebook» в Instagram.

Буккросинг-клуб «Freebook»