bgb
 
 
 

 

Алгоритм дій вступника на ОС «молодший бакалавр», «бакалавр», «магістр» медичного спрямування:

  1. Підготувати пакет потрібних документів (адресу електронної пошти, серію та номер документа про раніше здобуту освіту, номер, PIN-код та рік сертифікатів ЗНО/НМТ, тип та номер (серію та номер) документа, що посвідчує особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), завантажити кольорову фотокартку розміром 3х4 см (до 1 Мб у форматі jpg), завантажити мотиваційний лист (в ел.форматі), реквізити документів, що засвідчують підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії, інформація про які доступна в державних реєстрах).
  2. Починаючи з 01 липнястворити електронний кабінет вступника на сайтіhttps://vstup.edbo.gov.ua (див. інструкцію)
  3. Для вступників на спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (декоративне мистецтво), 017 Фізична культура і спорт та 024 Хореографія– потрібно зареєструватися для проходження творчих конкурсів через електронний кабінет. Після реєстрації до вас зателефонує працівник приймальної комісії і надасть більш детальну інформацію.
  4. У період з 19 по 31 липняподати документи (сформувати електронні заяви на вступ у своєму електронному кабінеті). Однак є винятки певних категорій вступників, які подають заяви паперово (див. інформацію)
  5. 05 серпняелектронна база оприлюднить списки, рекомендованих до зарахування за державним замовленням (зайти в свій електронний кабінет і перевірити статус своїх заяв).
  6. Вступники, які отримали рекомендацію до зарахування за державним замовленням(у особистому кабінеті буде запис «рекомендовано до зарахування» за однією із заяв), до 18-00 08 серпня повинні підтвердити своє бажання навчатися через електронні кабінети з накладенням кваліфікованого електронного підпису та укласти договір про навчання у закладі освіти.
  7. Вступники, які не отримали рекомендацію до зарахування за державним замовленням(у особистому кабінеті відсутній запис «рекомендовано до зарахування»), до 18-00 14 серпня повинні підтвердити своє бажання навчатися на контракті через електронні кабінети з накладенням кваліфікованого електронного підпису та укласти договір про навчання у закладі освіти та договір про надання платних освітніх послуг (для осіб, які не досягли 18-річного віку, обов’язкова присутність одного із батьків вступника).
  8. Очікувати повідомлення від приймальної комісії про зарахування.