bgb

Мандрівка циклом книжок Н. Щерби «Часодії»

У неділю 28 лютого, в Некафе (бул. Шевченка, 274/1) відбудуться літературні змагання для дітей 5-8 класів за книжками циклу «Часодії» Н. Щерби.

Початок — о 12:00.

Часодії — серія книг письменниці Наталії Щерби, написана в жанрі підліткової фантастики.

Цікава серія фентезі про звичайну дівчинку-підлітка Василину Огнєву, яка несподівано дізнається, що її рідний батько, якого вона ніколи не бачила, — впливовий маг Ефлари, світу, створеного особливою часовою магією. Батько забирає дівчинку до себе, і дівчинка опиняється в самому серці небезпечної гри часодіїв, фей і лютів.

Перша книга циклу, «Часовий ключ», вийшла в 2011 році тиражем 50 тисяч примірників після перемоги Наталії Щерби в конкурсі видавництва Росмен «Нова дитяча книга». «Часовий ключ» отримав 2-е місце в номінації «Кращий цикл, серіал і роман з продовженням» на фестивалі фантастики «Зоряний міст» у 2011 році і в тому ж році отримав премію «Аліса» за кращий дитячо-юнацький твір у фантастиці на конференції РосКон.

Як зазначає автор книги, «Часодії» — це оповідь про дружбу й довіру. Про те, як важливо вміти дружити, про те, наскільки сильна справжня дружба і якою крихкою вона може стати, якщо волею долі друзі опиняються по різні боки барикад.

На дітей очікують цікаві конкурси, складні головоломки, чарівні перевтілення і незрівнянне ні з чим задоволення спілкування.

Приходь і відчуй себе справжнім чародієм.

Організатор заходу: МГО «Книжковий маестро»