bgb

Студенти-видавці буккросинг-клубу «Freebook» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького організовують традиційну різдвяну книжкову вечірку «Christmas BookParty».
Цим заходом студенти долучаються до Національного тижня читання, який уже втретє проводить Український інститут книги. А також відзначають 13-ий день народження буккросинг-клубу.

Подія відбудеться 21 грудня о 17:00 в кав’ярні «The ROOM».

У програмі:

1. Обмін подарунками в межах акції «Книжковий таємний Санта».

2. Інтелектуальна гра «Брейн-ринг» за участю команди буккросерів «Freebook» та новоствореного книжкового клубу «BookChe».

3. Інтерактиви на книжкову тематику.

4. Благодійний розіграш подарунків від партнерів.

Усі охочі можуть виграти призи від книгарень «Перший том», «Книгарні Є», кафе паназіатської кухні «Азія», кав’ярні «Шо Тут?», свічкарні «Так Тепло».

Вхід — донат на ЗСУ від 50 грн в скриньку для благодійних коштів під час заходу або на банку за QR-кодом. 100% зібраних коштів підуть на потреби ЗСУ.

Запрошуємо всіх охочих приємно провести вечір і зробити добру справу. З додатковими запитаннями звертайтеся до організаторів на сторінці буккросинг-клубу «Freebook» в Instagram.

Буккросинг-клубу «Freebook»